:: Основно меню
 
:: Шахмат
 
:: Кой е в сайта
Потребители на линия: 7

Регистрирани: 2
Анонимни: 5

Slayer, ivochimi, още...
 
:: Рекламен блок
Keep Walking!
 
:: Случайни новини
 
:: Последно обновени събития
 
:: Реклама
 
 
Промяна в системни настройки на сървъра!
Здравейте почитатели на шахмата!
Считано от 3 април 2017г., преминаваме към използването на SSL сертификат (HTTPS) за сайта Chessfish.com. Това е нова версия на стария HTTP протокол, която предлага защитена връзка при свръзването със хостинг сървъра. Това е технология на настоящето и бъдещето.
Надяваме се, че няма да имате проблеми с новата настройка. В случай на нужда, моля пишете ни на адрес: web@chessfish.com и ще ви съдействаме, за да можете да влезете в сайта!
Най-важно е да използвате достатъчно нова версия на вашия браузър, за да си осигурите нормална работа със сайта! Поддръжка на сайта от агенция Градивните!

Мемориал "Христо Млечев" 2007 - Асеновград

На 28-ми и 29-ти април 2007 г. в Асеновград се проведе Мемориален турнир "Христо Млечев".
Победител в крайното класиране, с равен брой точки със следващите трима, е Светлин Стоянов от Добрич. Втори е мм Спас Кожухаров /Локомотив 2000/, трети - мм Красимир Русев /Спартак Плевен 21/, а четвърта Ива Виденова /Локомотив 2000/. Всички те имат по 6 точки.

Ето и пълното класиране:

Rank SNo.   Name Rtg Club Gr Pts BH. BH. vict
1 6   Stoyanov Svetlin 2369 Dobrich   6.0 25.5 34.5 6
2 2 IM Kozhuharov Spas 2445 Lokomotiv 2000   6.0 24.0 34.0 6
3 1 IM Rusev Krasimir 2469 Spartak Pleven21   6.0 22.5 32.0 6
4 28   Videnova Iva 2196 Lokomotiv 2000 F 6.0 21.5 29.0 6
5 3 IM Bratanov Zhivko 2442 Lokomotiv 2000   5.5 25.0 34.5 5
6 29   Yanev Tihomir 2181 Kaisa B18 5.5 20.5 26.0 5
7 4 IM Nikolov Sasho 2410 CHK 64   5.0 24.0 33.0 4
8 7   Stoinev Metodi 2356 CSKA   5.0 22.5 30.0 5
9 9 FM Milchev Nikolay 2308 Tradex   5.0 22.0 31.0 4
10 15   Ilchov Rosen 2261 Y.Benderev   5.0 21.0 29.5 5
11 11   Mladenov Plamen 2290 Spartak Pleven 21   5.0 21.0 29.5 4
12 17   Petrov Ivan 2254 Hemus   5.0 20.5 28.5 4
13 13 FM Stoynov Yordan 2282 IVIS   5.0 20.0 28.5 5
14 19   Ivelinov Hristo 2249 Kaisa   5.0 18.0 27.0 5
15 12   Kukov Velislav 2287 Marirsa Iztok   4.5 23.0 32.5 4
16 35   Guler Yuksel 2119 Turkey   4.5 19.0 26.5 4
17 39   Petkov Hristo 2070 Asenovets S60 4.5 18.5 26.5 4
18 22   Terziiski Kiril 2225 Maritza   4.5 18.0 25.0 4
19 20   Panayotov Yanko 2245 Tradex   4.5 18.0 24.5 4
20 31   Poryazov Petar 2166 Spartak Plovdiv S60 4.5 17.5 24.0 4
21 21   Pelitov Dimitar 2240 Maritza S60 4.5 17.0 23.5 4
22 33   Hristozov Vasil 2120 Asenovets   4.5 16.5 23.5 3
23 5   Filev Georgi 2384 IVIS   4.0 21.0 29.0 3
24 32   Kolev Atanas 2151 Tradex   4.0 20.5 27.0 4
25 47   Slavov Yanko 1940 Tradex   4.0 20.5 26.0 4
26 24   Sishkov Minko 2214 Varna   4.0 20.0 27.0 4
27 38   Kozarev Petar 2072 Lokomotiv 2000   4.0 19.5 26.5 4
28 58   Amerkeshev Madiyar 0 Kazahstan   4.0 19.0 28.0 4
29 30   Lyangov Petar 2178 Maritsa Iztok S60 4.0 18.5 27.5 4
30 41   Petrov Simeon 2056 Y.Benderev   4.0 17.5 25.5 4
31 16   Nikolova Adriana 2254 Spartak Pl 21 F 4.0 17.0 24.0 4
32 27   Rahnev Aleksandar 2199 Maritza   4.0 16.5 23.0 3
33 59   Arahangelov Angel 0 CHK 64   4.0 16.0 21.5 4
34 25   Popov Georgi 2205 Druzhba Bankya   4.0 15.5 23.0 4
35 23   Viktorov Genadi 2225 Y.Benderev   4.0 14.5 21.0 4
36 55   Tiholov Todor 1829 Lokomotiv Pd 2000 B18 4.0 14.5 20.0 4
37 26   Stoilov Ivan 2200 Pazardzhik S60 4.0 14.0 21.5 4
38 14   Tomov Georgi 2279 Hemus   3.5 20.5 29.5 3
39 10   Arnaudov Petar 2305 Lokomotiv 2000   3.5 20.5 27.5 3
40 18   Mishev Lyubomir 2251 Tradex   3.5 20.0 28.0 3
41 40   Gechev Lyulin 2065 Pazardzhik S60 3.5 18.5 26.5 3
42 50   Martinov Nasko 1903 Tradex   3.5 18.0 24.5 2
43 62   Churchulov Kostadin 0 Asenovets   3.5 17.0 24.5 3
44 51   Hristozov Stanislav 1880 Asenovets   3.5 16.5 23.5 3
45 77   Rekarov Borislav 0 Asenovets   3.5 16.5 23.5 3
46 42   Kolev Nikola 2054 Han Asparuh S60 3.5 15.0 22.0 3
47 8   Nenkov Lyudmil 2310 Y.Benderev   3.0 20.5 28.5 2
48 34   Asparuhov Purvan 2119 Y.Benderev   3.0 20.5 28.0 3
49 37   Balev Kiril 2106 Plovdiv S60 3.0 19.5 26.5 3
50 36   Kolev Ivan 2119 Maritza   3.0 18.5 26.0 3
51 53   Sofranov Velizar 1862 IVIS B14 3.0 18.0 26.0 3
52 43   Stoyanov Ivaylo 2001 IVIS B14 3.0 17.5 24.0 3
53 54   Chervenkov Dinko 1847 Lokomotiv 2000 S60 3.0 17.0 24.5 3
54 80   Stankov Apostol 0 Asenovgrad   3.0 17.0 23.5 3
55 76   Raichev Rostislav 0 Lokomotiv 2000 B14 3.0 16.5 23.5 1
56 49   Popivanov Ivan 1925 Maritza S60 3.0 15.5 21.0 3
57 75   Popesku Trayan 0 Romania   3.0 15.5 21.0 2
58 48   Krustev Petar 1935 Maritza S60 3.0 14.5 21.0 2
59 52   Matincheva Eva 1870 Hemus F 3.0 14.0 19.5 3
60 68   Kamburov Georgi 0 Asenovetz   3.0 13.5 19.5 2
61 44   Andonov Andon 1994 Spartak Plovdiv S60 2.5 17.5 25.0 2
62 82   Vasileva Tzveta 0 Plovdiv F 2.5 16.5 23.5 2
63 70   Mahmutakis Stavros 0 Greece   2.5 15.0 21.0 2
64 64   Dimchev Nikolay 0 Asenovetz   2.5 15.0 20.5 2
65 79   Spasova Tzvetelina 0 IVIS F 2.5 13.0 18.0 2
66 69   Kolev Hristian 0   B14 2.5 12.5 17.5 2
67 57   Pialat Bernard 1780 France   2.5 12.5 17.5 1
68 56   Koleva Emilia 1800 Hemus F 2.0 17.5 25.0 1
69 67   Ivanov Vladimir 0 Sofia   2.0 16.0 22.0 2
70 65   Hristov Dimitar 0 Asenovgrad   2.0 15.5 22.5 2
71 66   Ivanov Stoyan 0     2.0 15.0 20.5 2
72 78   Samarov Georgi 0 Asenovetz B14 2.0 13.0 18.0 2
73 73   Petkov Plamen 0 Vratza B18 2.0 12.5 18.0 2
74 63   Daskalov Krasimir 0 Elis M B14 2.0 11.5 16.5 2
75 74   Petrova Milena 0 Asenovets F 1.5 15.0 21.5 1
76 71   Mihaylov Stamen 0 Y.Benderev   1.5 12.5 20.0 1
77 46   Vakrilov Blagovest 1951 Maritza   1.5 12.5 19.0 1
78 45   Gudev Vanko 1954 Asenovgrad   1.0 17.5 25.5 1
79 72   Peevska Mariela 0 Asenovets G14 1.0 15.5 23.0 0
80 81   Tanev Valentin 0 Asenovets B14 1.0 15.5 21.0 0
81 60   Atanasov Aleksandar 0 Asenovgrad B14 1.0 15.0 21.0 1
82 61   Atanasova Desislava 0 Asenovgrad F 0.5 9.5 15.0 0


Източник: ШК "ИВИС"
(2126 преглеждания)


Други статии
2018/11/29 - Магнус Карлсен (NOR) защити световната си титла по класически шахмат след тайбрек по ускорен шах!
2018/11/25 - 11-то реми между Карлсен и Каруана; Петър Стойчев - първият шампион по плуване на 1000м в Антарктида
2018/11/12 - Магнус Карлсен (NOR) срещу Фабиано Каруана (USA) в мач за световната титла
2018/2/17 - ФИДЕ с обновени правила за български състезатели и турнири
2017/12/22 - ГМ Антоанета Стефанова спечели титлите по ускорен шахмат и блиц на Световните интелектуални игри 2017 в Китай

Коментарите са собственост на потребителя, който ги е писал. Ние не носим отговорност за тяхното съдържание.
Изпращач Свързани

Шах    Шах
 
:: Търсене
 
 
:: Влез
Потребителско име:
Парола:
 
:: Топ връзки
 
:: Реклама