:: Основно меню
 
:: Шахмат
 
:: Кой е в сайта
Потребители на линия: 3

Регистрирани: 1
Анонимни: 2

VIKTOR950, още...
 
:: Рекламен блок
Keep Walking!
 
:: Случайни новини
 
:: Последно обновени събития
 
:: Реклама
 
 
Промяна в системни настройки на сървъра!
Здравейте почитатели на шахмата!
Считано от 3 април 2017г., преминаваме към използването на SSL сертификат (HTTPS) за сайта Chessfish.com. Това е нова версия на стария HTTP протокол, която предлага защитена връзка при свръзването със хостинг сървъра. Това е технология на настоящето и бъдещето.
Надяваме се, че няма да имате проблеми с новата настройка. В случай на нужда, моля пишете ни на адрес: web@chessfish.com и ще ви съдействаме, за да можете да влезете в сайта!
Най-важно е да използвате достатъчно нова версия на вашия браузър, за да си осигурите нормална работа със сайта! Поддръжка на сайта от агенция Градивните!

Проведоха се Държавните индивидуални първенства 2006 по ускорен шах и блиц за мъже и жени

На 28-30 Април в Сандански се проведоха индивидуалните първенства по ускорен шахмат и блиц за мъже и жени за 2006 година. Победител при мъжете и на ускорен шахмат и на блиц е гм Васил Спасов. При жените в ускорения шахмат първа е гм Емилия Джингарова (на втората снимка), а на блиц - гм Мария Велчева (на третата снимка).

Снимки и класирания:



Bulgarian Individual Championship - Sandanski 2006

RAPID Chess men/women - Final Ranking

RankSNo.TitleNameNRtgIRtgClubPts
12GMSpasov Vasil 2578Davidov Sandanski8,0
27 Nikolov Momchil 2451Spartak Pleven XXI7,0
36IMVasilev Milen 2460Burgas Burgas7,0
48 Rusev Krasimir 2422Spartak Pleven XXI7,0
55GMErmenkov Evgenij 2462Davidov Sandanski7,0
612 Drenchev Petar 2413Lokomotiv Plovdiv7,0
724IMPanbukchian Valentin 230764 Stara Zagora7,0
81GMDelchev Aleksander 2640Lokomotiv Plovdiv6,5
922WGMDjingarova Emilia 2319Lokomotiv Plovdiv6,5
104GMJanev Evgeni 2495Lukoil-Neftohimik Burgas6,0
113IMPetkov Vladimir 2500Lokomotiv Plovdiv6,0
1215 Kozhuharov Spas 2394Lokomotiv 2000 Plovdiv6,0
139IMKurtenkov Atanas 2417Lokomotiv 2000 Plovdiv6,0
1442WIMChilingirova Pavlina 2203Lokomotiv Plovdiv6,0
1513 Grigorov Grigor 2407Lokomotiv 2000 Plovdiv6,0
1643 Todorov Mladen 2192Hemus Sofia6,0
1718IMNikolov Sasho 2354Sofia6,0
1825IMPeev Peicho 2304Darshans Plovdiv6,0
1935 Kukov Velislav 2242Kazanlak Kazanlak6,0
2078 Mateev Genadi22100Botunja 2002 Bojchinovci6,0
2123 Berovski Krum 2316Burgas Burgas6,0
2232 Mishev Liubomir 2251Maritsa Plovdiv6,0
2331 Tashkov Rumen 2255Vraca Vraca6,0
2416GMKutirov Rolando 2374Skopie6,0
2541WIMSavova Stefka 2204Lokomotiv 2000 Plovdiv6,0
2629 Stoinev Metodi 2276CSKA Sofia6,0
2710IMAndonov Bogomil 2416Lokomotiv Sofia5,5
2820 Tsvetkov Ilia 2341CSKA Sofia5,5
2917 Simeonov Stefan 2357Darshans Plovdiv5,5
3038FMVachev Vladimir21982225Davidov Sandanski5,5
3139 Popov Gueorgui21822225IVIS Sofia5,5
3228WGMVelcheva Maria02279Shah XXI Sofia5,5
3327 Stefanov Plamen02286Vraca Vraca5,5
3414IMZahariev Zahari02401Levski Elin Pelin5,0
3511IMBratanov Zsivko02413Lokomotiv 2000 Plovdiv5,0
3636 Mladenov Plamen02235Spartak Pleven XXI5,0
3744IMAngelov Kosta02191G.Daskalov Varna5,0
3850 Videnova Iva21732126Lokomotiv 2000 Plovdiv5,0
3968 Stefanova Milena02018Vraca Vraca5,0
4040 Petrov Ivan02205Hemus Sofia5,0
4137 Filev Georgi02231Debjut Orjahovo5,0
4256WFMRandjelovic Dragana02076 5,0
43101 Chervenkov Dinko18290Plovdiv5,0
4419IMTrichkov Vasil02349Praga5,0
4549 Rahnev Alexandr22192126Maritsa Plovdiv5,0
4645 Zhekov Zhivko02188Burgas Burgas5,0
4748 Bochev Krasimir02133Vraca Vraca5,0
4857 Nikolov Jordan02070Slivnishki geroj Slivnica5,0
4985 Petrov Simeon20750Benderev Pernik5,0
5026 Tomov Georgi02292Hemus Sofia5,0
5152WIMZlatanova Emilia02116Kazanlak Kazanlak5,0
5266 Lalev Ivan20952026Victory Blagoevgrad5,0
5347 Ljangov Petar02147Maritsa-Iztok Radnevo5,0
5454 Andreev Stanislav02112Hemus Sofia4,5
5595 Paunchev Dimitar1910064 Stara Zagora4,5
5665 Georgiev Steljan02042Abritus Razgrad4,5
5767 Ilchev Dimitar20932026Darshans Plovdiv4,5
5846 Jordanova Svetla02185G.Daskalov Blagoevgrad4,5
5986 Chavdarov Dimitar20720Davidov Sandanski4,5
6080 Chirakov Ivan21600Targovishte4,5
6151 Nikolova Adriana0212564 Stara Zagora4,5
6287 Vasilev Viktor2072064 Stara Zagora4,5
6359 Aleksandrov Mitko02061Mladost Bosilegrad4,5
6470 Mishkovski Lubomir02011Maritsa Plovdiv4,5
6533 Randjelovic Boban02249 4,5
6634 Kostadinov Rumen0224664 Stara Zagora4,5
6774 Stanoev Atanas01907Victory Blagoevgrad4,5
6862 Bednikova Stefi20862056Kapablanka Dupnica4,5
69100 Najdenova Jordanka18500Hadzopulos Sofia4,5
7082 Petkov Emil21190Orlovec 97 Gabrovo4,0
7169 Vasilev Plamen02012Spartak Pleven XXI4,0
72118 Stoyanov Hristo00Davidov Sandanski4,0
7388 Temelkov Temelko20500Davidov Sandanski4,0
7461 Dikov Dian02057Prores Lovech4,0
7583 Djakov Vladimir21150Kapablanka Dupnica4,0
7693 Maneva Ani19650Benderev Pernik4,0
7777 Valev Valentin01639Burgas Burgas4,0
7873 Tetimov Ivan01909Victory Blagoevgrad4,0
7958 Draganova Petranka02064Kazanlak Kazanlak4,0
80111 Krastev Vladimir00Botunja 2002 Bojchinovci4,0
8164 Kolev Velio02046Levski Elin Pelin4,0
8281 Davidov Stefan21490Davidov Sandanski4,0
83103 Jalymova Nevena16240Orlovec97 Gabrovo4,0
84106 Dinchev Kiril00Davidov Sandanski4,0
8579 Kolev Atanas21760Tradeks Dimirovgrad3,5
8675 Vladimirova Maria01889Feniks Sofia3,5
8791 Mihajlov Stamen19950Benderev Pernik3,5
8853 Asparuhov Parvan02114Benderev Pernik3,5
8992 Gerenski Jordan19650Davidov Sandanski3,5
9071 Angelov D  Angel01995Maritsa-Iztok Radnevo3,5
9163 Kukov Andrej20412056Kazanlak Kazanlak3,5
92105 Bozhikov Georgi00Plovdiv3,5
9360 Toshkov Angel02061Levski Elin Pelin3,5
9476 Vladimirova Diana01761Feniks Sofia3,5
95115 Popov Jordan00Davidov Sandanski3,5
9694 Djurdzheva Petja1918064 Stara Zagora3,5
9789 Uzunov Aleksandar20400Davidov Sandanski3,0
9872 Petkova Veneta01952G.Daskalov Varna3,0
9984 Hristov Georgi20850Botunja 2002 Bojchinovci3,0
100108 Ivanov Daniel00Botunja 2002 Bojchinovci3,0
10197 Jashar Orhan19010Asenovec Asenovgrad3,0
102120 Valkov Georgi00Davidov Sandanski3,0
10398 Dimitrov Ivan18950Victory Blagoevgrad3,0
104119 Trajkov Teodor00Botunja 2002 Bojchinovci3,0
105109 Kesarov Kostadin00Davidov Sandanski3,0
10690 Kamenov Valentin19970Vraca Vraca3,0
107117 Samardjiev Viktor00Kapablanka Dupnica3,0
10896 Karamihov Evgeni19050Maritsa-Iztok Radnevo2,5
10930 Angelov Georgi02257Blagoevgrad2,5
110114 Petkov Jane00Davidov Sandanski2,5
11155 Bratimirova Dimitrinka02078Benderev Pernik2,5
112116 Rozhkov Georgi00Blagoevgrad2,5
113113 Peneva Kristina00Hemus Sofia2,5
114107 Gancheva Ivana00Benderev Pernik2,5
115102 Stankovski Marin18210Maritsa Iztok Radnevo2,0
116104 Arahangelov Angel0064 Stara Zagora2,0
117112 Pamukchiev Martin00Benderev Pernik1,5
118110 Kjupov Mihail00Blagoevgrad1,5
11921IMTodorov Ognjan02323Lokomotiv Sofia1,0
12099 Arnaudov Todor18780Victory Blagoevgrad1,0


Blitz men - Final Ranking

RankSNo.TitleNameNRtgIRtgClubPts
11GMSpasov Vasil 2578Davidov Sandanski6,5
235IMAngelov Kosta 2191G.Daskalov Varna6,0
312 Grigorov Grigor 2407Lokomotiv 2000 Plovdiv6,0
47 Rusev Krasimir 2422Spartak Pleven XXI6,0
510IMBratanov Zsivko 2413Lokomotiv 2000 Plovdiv5,5
64GMErmenkov Evgenij 2462Davidov Sandanski5,0
78IMKurtenkov Atanas 2417Lokomotiv 2000 Plovdiv5,0
82GMKolev Atanas 2502Davidov Sandanski5,0
95IMVasilev Milen 2460Burgas Burgas5,0
1015 Kozhuharov Spas 2394Lokomotiv 2000 Plovdiv5,0
116 Nikolov Momchil 2451Spartak Pleven XXI5,0
1216GMKutirov Rolando 2374Skopie5,0
133IMPetkov Vladimir 2500Lokomotiv Plovdiv5,0
1420FMStoynov Jordan 2324IVIS Sofia5,0
1536 Ljangov Petar 2147Lokomotiv 2000 Plovdiv5,0
1634 Petrov Ivan 2205Hemus Sofia4,5
1732 Filev Georgi 2231Debjut Orjahovo4,5
189IMAndonov Bogomil 2416Lokomotiv Sofia4,5
1911 Drenchev Petar 2413Lokomotiv Plovdiv4,5
2025 Stefanov Plamen 2286Vraca Vraca4,5
2143 Kukov Andrej 2056Kazanlak Kazanlak4,5
2219 Tsvetkov Ilia 2341CSKA Sofia4,5
2326 Stoinev Metodi 2276CSKA Sofia4,0
2417 Simeonov Stefan 2357Darshans Plovdiv4,0
2530 Kukov Velislav 2242Kazanlak Kazanlak4,0
2631 Mladenov Plamen 2235Spartak Pleven XXI4,0
2722IMPanbukchian Valentin 230764 Stara Zagora4,0
2824FMStoynov Ivan 2300IVIS Sofia4,0
2923IMPeev Peicho 2304Darshans Plovdiv4,0
3027 Tashkov Rumen 2255Vraca Vraca4,0
3140 Andreev Stanislav 2112Hemus Sofia4,0
3214IMZahariev Zahari 2401Levski Elin Pelin4,0
3339 Asparuhov Parvan 2114Benderev Pernik4,0
3428 Mishev Liubomir 2251Maritsa Plovdiv4,0
3529 Kostadinov Rumen 224664 Stara Zagora4,0
3657 Petkov Emil21190Orlovec'97 Gabrovo3,5
3733 Popov Gueorgui02225IVIS Sofia3,5
3864 Paunchev Dimitar1910064 Stara Zagora3,5
3938 Rahnev Alexandar02126Maritsa Plovdiv3,5
4050 Stanoev Atanas01907Victory Blagoevgrad3,5
4149 Tetimov Ivan01909Victory Blagoevgrad3,5
4237 Bochev Krasimir02133Vraca Vraca3,5
4346 Ilchev Dimitar02026Darshans Plovdiv3,5
4418IMTrichkov Vasil02349Praga3,0
4553 Kolev Atanas T.21760Tradeks Dimitrovgrad3,0
4654 Chirakov Ivan21600Targovishte3,0
4748 Mishkovski Lubomir02011Maritsa Plovdiv3,0
4847 Vasilev Plamen02012Spartak Pleven XXI3,0
4913IMDimovski Nikola02405Alkaloid Skopie3,0
5063 Gerenski Jordan19450Davidov Sandanski3,0
5156 Iliev Mihail21400Shah XXI Sofia3,0
5260 Vasilev Viktor2072064 Stara Zagora3,0
5341 Nikolov Jordan02070Slivnishki geroj Slivnica3,0
5445 Georgiev Steljan02042Arbitus Razgrad3,0
5559 Petrov Simeon20750Benderev Pernik3,0
5676 Temelkov Temelko00Davidov Sandanski3,0
5742 Aleksandrov Mitko02061Mladost Bosilegrad3,0
5855 Davidov Stefan21490Davidov Sandanski3,0
5965 Jashar Orhan19090Asenovec Asenovgrad3,0
6061 Bednikov Georgi20350Kapablanka Dupnica3,0
6158 Djakov Vladimir21150Kapablanka Dupnica2,5
6275 Tashkov Angel00Davidov Sandanski2,5
6378 Uzunov Aleksandar00Davidov Sandanski2,5
6421 Berovski Krum02316NSA Sofia2,0
6552 Valev Valentin01639Burgas Burgas2,0
6679 Valkov Georgi00Davidov Sandanski2,0
6766 Arahangelov Angel0064 Stara Zagora2,0
6869 Kesarov Kostadin00Davidov Sandanski2,0
6951 Kamenov Valentin01834Vraca Vraca2,0
7068 Dinchev Kiril00Davidov Sandanski2,0
7162 Ruschukov Boyan20090IVIS Sofia2,0
7272 Penzov00Davidov Sandanski2,0
7373 Popov Jordan00Davidov Sandanski2,0
7477 Trichkov Daniel00Praga1,0
7567 Chavdarov Dimitar00Davidov Sandanski1,0
7644 Kolev Velio02046Levski Elin Pelin1,0
7774 Samardjiev Viktor00Kapablanka Dupnica1,0
7870 Malamov Dimitar00Davidov Sandanski0,0
7971 Mishinkov Boyan00Davidov Sandanski0,0


BLITZ women - Final Ranking

RankSNo.TitleNameNRtgIRtgClubPts
11WGMVelcheva Maria02279Shah XXI Sofia6,0
26 Nikolova Adriana0212564 Stara Zagora5,5
34 Jordanova Svetla02185G.Daskalov Varna5,0
411 Petkova Veneta01952G.Daskalov Varna4,5
510 Stefanova Milena02018Vraca Vraca4,0
69 Bednikova Stefi02056Kapablanka Dupnica4,0
78 Draganova Petranka02064Kazanlak Kazanlak4,0
83WIMChilingirova Pavlina02203Lokomotiv Plovdiv4,0
912 Vladimirova Maria01889Feniks Sofia4,0
105 Videnova Iva02126Lokomotiv 2000 Plovdiv4,0
1114 Dimitrova Toni20050Belasica Petrich3,5
1215 Maneva Ani19650Benderev Pernik3,5
132WIMSavova Stefka02204Lokomotiv 2000 Plovdiv3,0
147WIMZlatanova Emilia02116Kazanlak Kazanlak3,0
1517 Najdenova Jordanka18500Hadzopulos Sofia3,0
1618 Jalamova Nevena16240Orlovec'97 Gabrovo3,0
1716 Djurdzheva Petja1918064 Stara Zagora3,0
1813 Vladimirova Diana01761Feniks Sofia2,0
1919 Peneva Kristina00Hemus Sofia1,0
(8798 преглеждания)


Други статии
2017/9/14 - Младежка шах среща под надслов "Шахът - ключът към мир и превенция на агресията"
2017/8/21 - Гари Каспаров се представи на ниво в Сеинт Луис. Григор спечели титла в Синсинати (на тенис)
2017/7/6 - Гари Каспаров срещу Карлсен, Ананд и Карякин в Сейнт Луис
2017/5/29 - Игра на карти UNO (УНО) - правила и подробно описание
2017/5/23 - Левон Аронян спечели гросмайсторският GRENKE 2017 турнир в Германия

Коментарите са собственост на потребителя, който ги е писал. Ние не носим отговорност за тяхното съдържание.
Изпращач Свързани

Шах    Шах
 
:: Търсене
 
 
:: Влез
Потребителско име:
Парола:
 
:: Топ връзки
 
:: Реклама